Новий рік

2017-12-28

/Files/photogallery/732/IMG_0171.JPG

Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.

Новорічні ранки у нашій школі зібрали учнів у чарівно прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки. Цього року вихованці дитячого садка та учні першого класу зустрілися з Дідом Морозом найперші. Учні 2- 4 класів, разом із своїми класоводами, підготували чарівну казку про закоханого Принца та Попелюшку.

Свято учнів 5-7 класів пройшло у замку Снігової королеви, де за її прихильність змагалися слухняні ангели та чортенята-бешкетники. А закінчився цей незвичайний день новорічною дискотекою з різноманітними конкурсами для учнів 8-11 класів. Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi