Міжнародний день миру,

2016-09-21

/Files/images/IMG_8452.JPG

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

З нагоди відзначення 73 річниці визволення Яготинського району від німецько-фашистських загарбників , Дня Миру 21 вересня учні Черняхівського НВК участю у флешмобі продемонстрували своє прагнення миру на всій Землі . Усі класні колективи підготували квіткові композиції , присвячені73 річниці визволення Яготинського району від німецько-фашистських загарбників , Дню Миру та 25 – ій річниці незалежності України

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi