/Files/images/1.jpgГвоздяний Вадим Григорович


Гвоздяний Вадим Григорович

Професор Української технологічної академії

Професор Української технологічної академії по відділенню соціально-гуманітарних технологій, професор УТА. Співзасновник, директор і генеральний консультант з питань економічної безпеки компанії «Інформаційне бюро «Фініст», офіційний представник в Україні ТОВ «Агроветзащита С.-П. НВЦ» (Російська Федерація), радник Національного комітету України по боротьбі з корупцією.

Народився 12 жовтня 1966 р. в с. Черняхівка Яготинського району Київської області. Закінчив Ачинське військове авіаційно-технічне, а згодом Курганське вище військово-політичне училище, Вищі курси Служби національної безпеки Республіки Узбекистан.

З 1986 по 1996 рр. служив на командних і оперативних посадах в «гарячих точках» на території Афганістану, держав Середньої Азії, з 1996 по 1999 рр. — у Службі безпеки України.

Спільно з профільними державними установами та організаціями проводить велику роботу в області юридичного забезпечення протидії виробництва контрафактної продукції, рейдерських захватів, захисту комп’ютерних мереж від несанкціонованого доступу, організації роботи служб безпеки підприємств. Активний організатор науково-дослідної роботи у сфері моніторингу оперативної обстановки бізнес-середовища підприємств, проектування наукових методик інформаційно-пошукової та аналітичної роботи, каталогізації баз даних, індексування текстових документів, морфологічного пошуку, ранжирування інформації.

У складі авторського колективу вчених і практиків вугледобувної галузі Луганської області брав участь у розробці нових технологій видобутку вугілля, що включає використання внутрішніх сил зон з підвище¬ною енергетичною активністю вугільних пластів за допомогою сучасних методів локації.

В.Г. Гвоздяний здійснює активну громадську роботу. Компанія «Інформаційне бюро «Фініст» виступила одним із генеральних спонсорів П’ятого міжнародного конкурсу піаністів пам’яті Еміля Гілельса (жовтень 2012 р., м. Одеса).

Він був одним з ініціаторів створення Союзу випускників Курганського вищого військово-політичного училища (КВВПАУ). У травні 2012 р. в Києві пройшла міжнародна зустріч випускників КВВПАУ на честь 45-річчя створення училища, успіх якої багато в чому був зумовлений його активною життєвою по¬зицією та підтримкою.

Гвоздяний Вадим Григорович — дипломант конкурсу «Лідери України». Серед видатних особистостей досягнення яких сприяють еконо-мічному, духовному, культурному розвитку і процвітанню України створенню її позитивного іміджу на міжнародній арені, він представлений у Золотій книзі України «Золо¬тий фонд нації».

Нагороджений державними та громадськими нагородами СРСР України, Демократичної Республіки Афганістан.

Має почесні відзнаки Комітету воїнів-інтернаціоналістів СНД, Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, Української конфедерації журналістів

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 441

Коментарi

  • Rosariotit

    2018-01-05 07:30:08

    заказать продвижение сайта в самаре логин в скайпе SEO PRO1...